Podłogi Jawor – Deska Do Stylowego Wnętrza

Podłogi jawor wykonujemy z szerokich desek co stanowi solidny i bardzo efektowny element stylowego wnętrza. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie oraz styl skandynawski co w połączeniu z wyposażeniem nadaje elegancję każdemu pomieszczeniu. Ponadto takie deski perfekcyjnie uzupełnią pomieszczenia gdzie występuje minimalistyczny design oraz z łatwością można skomponować ją z nowoczesnym umeblowaniem.

podłogi jawor

CHARAKTERYSTYKA Desek podłogowych Jawor

Podłogi jawor FLOOREN mogą być wykonane z desek o nieprzeciętnej szerokości i długości. Specjalizujemy się w produkcji desek podłogowych, których długość wynosi od 600 do 2000, natomiast szerokość to od 160 do 200 mm. Standardowa grubość desek warstwowych wynosi 15 mm, w których warstwę wierzchnią stanowi obłóg o grubości aż 6 mm. Nasze podłogi jawor od spodu posiadają nacięcia przeciwprężne, które niwelują pracę drewna. Wydobywamy naturalne piękno drewna, dbając jednocześnie o dużą wytrzymałość i odporność podłogi drewnianej.

Podłogi jawor

WYKOŃCZENIE Solidnej Podłogi

Przy wykańczaniu podłóg klonowych warto jest wykorzystać naturalną barwę drewna. Z naszego doświadczenia wybór powinien paść na środki z dodatkiem jasnego pigmentu. Podłoga bielona to jedno z najczęstszych rozwiązań we współczesnych wnętrzach. Taki olej w połączeniu z charakterystyczną barwą jaworu nada podłodze śnieżny kolor. Oczywiście lubimy nowe wyzywania, a więc istnieje również możliwość przyciemnienia desek warstwowych z jawor.

Podłogi jawor 2

Odpowiednie DREWNO

Jawor charakteryzuje się białym niczym bawełnianym odcieniem. Będzie to idealne rozwiązanie dla miłośników stylu skandynawskiego. Jedną z ważniejszych właściwości drewna jest jego gęstość oraz twardość. W przypadku jaworu geśtość wynosi 630 kg/m3, natomiast twardość w skali Brinella 27 MPa. Więcej informacji na temat drewna jawor można znaleźć tutaj.

Skontaktuj się z nami, aby poznać wycenę

Strefa klienta

Pliki do pobrania

Pobierz katalog online i zapoznaj się z ważnymi informacjami dotyczącymi zakupów i użytkowania

Top